Settar Tanrıöğen iyileşince Kızılcık Şerbeti’ne dönecek mi?

Settar Tanrıöğen iyileşince Kızılcık Şerbeti’ne dönecek mi?
Kızılcık Şerbetİ'nin 'Apo'su Settar Tanrıöğen yerini Mümtaz Taylan'a bıraktı. Show TV’de ekrana gelen dizinin takipçileri usta oyuncunun iyileşme sürecinin sonunda ekibe tekrar dönüp dönmeyeceğini de merak ediyordu. Yapım şirketinden açıklama geldi.

Gold Film imzalı “Kızılcık Şerbeti” dizisi cuma akşamı bir sürpriz yapıp oyuncu değişikliğine gitmişti.

Dizinin Abdullah Ünal’ı Settar Tanrıöğen geçirdiği beyin kanaması ve peş peşe geçirdiği 2 ameliyat sonrası iyileşme süreci beklenenden yavaş ilerleyince diziye veda etmişti. Tanrıöğen’in rolünü 5 hafta sonra usta aktör Ahmet Mümtaz Taylan devralmıştı. Settar Tanrıöğen’in önümüzdeki hafta sonuna doğru hastaneden taburcu olması bekleniyor.

Show TV’de ekrana gelen dizinin takipçileri usta oyuncunun iyileşme sürecinin sonunda ekibe tekrar dönüp dönmeyeceğini de merak ediyordu.

Yapım şirketi Gold Film dizinin son bölümünün başında “Kızılcık Şerbeti ailesi olarak usta oyuncu Settar Tanrıöğen‘e Abdullah Ünal karakterine kattığı kıymetli değer için teşekkür eder, kendisinin bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ederiz” şeklinde bir mesaj yayınlayarak usta aktöre veda etti ve yola Ahmet Mümtaz Taylan’la yola devam edileceği öğrenildi.

Magazin