Soylu, LGBTİ + ve Kılıçdaroğlu'nu hedef aldı: Erkekler erkeklerle evlenecek, kadınlar kadınlarla

Soylu, LGBTİ +  ve Kılıçdaroğlu'nu hedef aldı: Erkekler erkeklerle evlenecek, kadınlar kadınlarla
Soylu, LGBTİ +’ları hedef alarak, "Ne olacak? LGBT getirecekler Türkiye'ye. Beni bağışlayın, erkeklerle erkekler evlenecek, kadınlarla kadınlar evlenecek. Tam Kılıçdaroğlu'na göre bir politika" dedi.

İçişleri Bakanı Soylu, Bilecik'te AK Parti Teşkilat Akademisi'nde konuşmasında LGBTİ +’ları ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef aldı.

Soylu konuşmasın ilgili bölümünde şunları söyledi:

Kültürel terörizm var. Değerlerini unutturmaya çalışılan, dinini unutturmaya çalışılan, birliği unutturulmaya çalışılan, ana baba sevgisi ve aile bağlılığını unutturmaya çalışılan bir terör örgütü propagandası, yıllarca bizden ayırmaya... Tam Avrupa'nın politikası, tam Amerika'nın politikası böl-parçala-yönet, kimliğini değiştir ve başkalaştır. Aynen Türkiye'ye bugün uyguladıkları gibi.

'BENİ BAĞIŞLAYIN, KILIÇDAROĞLU'NA GÖRE BİR POLİTİKA'

Ne olacak? LGBT getirecekler Türkiye'ye. Beni bağışlayın, erkeklerle erkekler evlenecek, kadınlarla kadınlar evlenecek. Tam Kılıçdaroğlu'na göre bir politika. Yazıklar olsun. Bütün değerlerden yoksun. Bütün anlayışlardan yoksun. Avrupalının ve Batı'nın gönlüne gireceğim diye neredeyse bütün değerlerimizi başkalaştıracak bir anlayışa dayanan bir politika oluşturmaya çalışıyorlar. Büyükelçiler ne talimat verirlerse, Batı'dan hangi talimatı alırlarsa, hamburger yerken onlara neler söyleniyorsa elbette bunu Türkiye'de örgütlemeye çalışıyorlar. (Kısa Dalga)

Politika