TOGG: Ön siparişler Şubat’ta başlıyor, Erdoğan'ın dışında ön sipariş almadık

TOGG: Ön siparişler Şubat’ta başlıyor, Erdoğan'ın dışında ön sipariş almadık
TOGG, ön siparişlerin Şubat ayında başlayacağını yineleyerek, “Şimdiye kadar Erdoğan tarafından verilen ön sipariş dışında başka bir sipariş almadığını” duyurdu.

Türkiye’nin ilk yerli otomobili olarak sunulan TOGG’un üreticisi Otomobil Girişim Grubu, ön sipariş sürecinin Şubat ayında başlayacağını hatırlatarak, “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen ön sipariş dışında başka bir sipariş almadığımızı yenilemek isteriz” açıklamasını yaptı.

TOGG’un, Twitter'daki resmi hesabından bugün yapılan açıklamada, ön sipariş sürecinin Şubat 2023 itibarıyla başlayacağının altı çizildi. Açıklamada şöyle denildi:

“Mart 2023 tarihi itibariyle yollara çıkacak akıllı cihazımıza olan ilgiyi gururla takip ediyoruz. Daha önce de açıkladığımız gibi ön sipariş sürecini Şubat 2023 itibariyle başlatacağız. O tarihe kadar kullanıcılarımızı merkeze aldığımız #USECASEMobility vizyonumuza uygun bir şekilde sizleri sürece ilişkin bilgilendirmeye devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen ön sipariş dışında başka bir sipariş almadığımızı yenilemek isteriz.”

Ekonomi