Uzaylıya benzemeye çalışıyor: Kulak, burun ve üst dudağını aldırdı

Uzaylıya benzemeye çalışıyor: Kulak, burun ve üst dudağını aldırdı

Fransa'da 'siyah bir uzaylı'ya benzemek için bir dizi estetik operasyon geçiren genç adam, sosyal hayatında yargılandığını hatta yemek yemek için bazı restoranlara kabul edilmediğini söyledi.

Fransa'da yaşayan 33 yaşındaki Anthony Loffredo, modifikasyon tutkusu nedeniyle sosyal yaşantısında zorluk çektiğini söylüyor.

Hayallerindeki bedene sahip olmak için bir süredir kendisinde değişiklikler yapan Loffredo, göz bebekleri dahil tüm vücudunu dövmelerle kaplattırdı.

Sputnik Türkiye’de yer alan habere göre, tüm vücudunu dövmelerle kaplatmasının yanı sıra Loffredo, kulaklarını, burnunun ucunu ve üst dudağını aldırdı, çenesine büyük bir delik açtırdı. Dişlerini keskinleştirip mora boyatan Loffredo, elindeki birkaç parmağını da aldırdı.

Kendisine ait olmadığına inandığı bir bedende yaşamak istemediğine 20'li yaşlarında karar verdiğini aktaran Loffredo, geçirdiği bir dizi ameliyattan sonra sahip olduğu görüntünün kendisini daha güvende ve özgüvenli hissettirdiğini belirtti.

Her gün kendisini anlamak istemeyen ve yargılayan insanlarla bir kavganın içinde olduğunu belirten Loffredo, LadBible TV'ye verdiği röportajda, sahip olduğu görüntüsünün hayatını zorlaştırdığını aktardı.

Görüntüsü nedeni ile iş bulmakta sıkıntı yaşadığını, restoranlara gittiğinde çalışanların ona hizmet etmek istemediğini söyleyen Loffredo, "Bir restorana gidip yemek yemek istediğim zaman garsonlar bazen yemek yiyemeyeceğimi söylüyor" dedi.

Loffredo, bir bacağını aldırmaya hazır olduğunu da sözlerine ekledi. (Kısa Dalga)