Yabani’nin Yaman Ali’si Halit Özgür Sarı bilinmeyen sırrını itiraf etti! Her hafta oraya gidiyormuş

Yabani’nin Yaman Ali’si Halit Özgür Sarı bilinmeyen sırrını itiraf etti! Her hafta oraya gidiyormuş
FOX’un sevilen dizilerinden Yabani’nin başarılı başrol oyuncusu Halit Özgür Sarı performansıyla beğeni toplarken dikkat çeken bir itirafta bulundu. FOX TV'de ses getiren Halit Özgür Sarı itiraflarıyla da ses getirdi.

Terapist dizisinin başrol oyuncusundan şaşırtan itiraflar. FOX TV sezona damga vuran bir diziyi bu sezon yayına verdi. Dizi ülke genelinde olduğu gibi yurt dışında da büyük ilgi görüyor.

Yabani dizisi ilk bölümünden beri salı akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Zor bir karakterin altından başarıyla kalkan dizinin Yaman Ali’si Halit Özgür Sarı Birsen Altuntaş’ın youtube kanalına konuştu.

Düzenli olarak terapi aldığını anlatan Sarı “Terapiye gidiyorum, gitmek zorundayım. Oyunculuk yapan herkes gitmeli… Şu sebepten dolayı; sen mesela o gün evden geliyorsun çok mutlusun. Çocuğunu gömdüğün bir sahne çekeceksin. Beyin ve beden onu oyunculuk yapıyor gibi algılamıyor ki, onu gerçekten öyle algılıyor ve bu dengesizlik ileriki yıllarda sorun yaratabilir diye terapiye gidiyorum” dedi.

halitozgursari-1696870431-3209904286630907498-343317484.jpg

Terapistinin önerisi üzerine günlük tutmaya başladığını anlatan genç oyuncu “Terapist ‘Günlük yaz’ dedi. Günlük yazmaya başladım. Birkaç aydır öyle çözümlerle devam ediyoruz. O da çok iyi hissettiriyor. Haftada bir gün boş günüm oluyor. Onun içinde bir saat terapiye gitmek çok rahatlatıyor beni…” diye konuştu.

TERAPİST SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Terapist dizisinin Mayıs 2024 tarihinde sezon finali yapması ve gelecek sezonda ekranda yer alması bekleniyor.

Yaşam