AKP Eskişehir adayı Hatipoğlu gazetecileri azarladı: Ne çekiyorsun oğlum?

AKP Eskişehir adayı Hatipoğlu gazetecileri azarladı: Ne çekiyorsun oğlum?
İYİ Parti'den AKP'ye geçen Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hatipoğlu, oy kullanmak için geldiği okulda gazetecileri azarlamaya kalktı.

AKP'nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu, oy kullanmak için geldiği okulda gazetecileri azarlamaya kalktı. Hatipoğlu, oyunu kullanmak için Emine Cahide Karaali Ortaokulu'na gitti. Artı Gerçek'in haberine göre; yerel yayın yapan Es TV'nin açıklamasını çekmesini istemeyen Hatipoğlu, kameranın kapatılmasını istedi.

"Ne çekiyorsun oğlum?"

Hatipoğlu, "Ne çekiyorsun oğlum? Üç ay boyunca hakaret, iftira. Bize 24 saat hakaret etti Es TV. CHP'nin yayın kuruluşu olduğunu biliyoruz. Oradan beslendiğini, faturalarının ödendiğini biliyoruz. Bu kadar yanlı bir haber üç ay boyunca hakaret, iftira olur şey değil" diye konuştu.

"Eskişehir haber burada mı? O da çekmesin"

Eskişehir.net muhabirinin araya girip Hatipoğlu'na "Biz de basınız. Yaptığınız doğru değil" demesi üzerine Hatipoğlu, "Rahatsız olduysan çekme sen hadi. Es Tv de çekmiyor hadi abi" dedi.

"Eskişehir haber burada mı? O da çekmesin" diyen Hatipoğlu, diğer basın kuruluşlarına açıklamalarda bulunduktan sonra oyunu kullandı. (Kısa Dalga)

Kısa Dalga Tv