Mado'nun sahibi deprem bölgesinde haber yapan gazetecilere saldırdı

Mado'nun sahibi deprem bölgesinde haber yapan gazetecilere saldırdı
Mado’nun sahibi Atilla Kanbur'dan deprem bölgesinde ruhsatsız ve kaçak güçlendirilen iş yerlerini paylaşan gazeteciye küfür edip, üzerine yürüdü.

Türkiye'yi yasa boğan 7,7 ve 7,6'lık Kahramanmaraş merkezli, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Hatay, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa'da büyük yıkımlara neden olan depremlerde 50 bin üzeri vatandaş hayatını kaybetmiş, binlerce kişi ise yaralanmıştı.

Depremin yaraları hala sarılmaya devam ederken Mado’nun Sahibi Atilla Kambur'un sosyal medyaya düşen görüntüleri büyük tepki topladı.

Mado’nun Sahibi Atilla Kambur, Kahramanmaraş merkezli yerel yayın yapan Güven Haber imtiyaz sahibi Erdoğan Adıyaman’ı çarşı bölgesinde ruhsatsız ve kaçak güçlendirilen iş yerlerini paylaştığı için tehdit etti.

Kambur, görevini yapan kameramana hakaret ederek vurmaya çalışı.

Kameraman; "Kahramanmaraş'ta herhangi bir binaya güçlendirme yapılmadı ama siz o binayı güçlendirdiniz" diyerek ruhsatsız olarak güçlendirilen Mado şubesini işaret etti.

Bu sözler üzerine öfkelenen Atilla Kambur kameramana vurmaya çalıştı. Araya giren Jandarma olayı büyümeden kısa sürede yatıştırdı. (Kısa Dalga)