Özel ve İmamoğlu çocuklarla maç yaptı

Özel ve İmamoğlu çocuklarla maç yaptı
CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve İBB Başkanı İmamoğlu Osmaniye'de bir halı sahada çocuklarla birlikte futbol oynadı.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte Osmaniye'de bir halı sahaya uğradı ve çocuklarla futbol oynadı.

Çocuklarla sohbet ettiler

İmamoğlu ve Özel burada çocuklarla spora dair sohbet etti. İmamoğlu futbol oynayan çocuklara “Mahalle takımı mı yoksa bir futbol takımınız mı var” diye sordu. Çocuklar, “Mahalle takımı” diye cevap verdi. CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu futbol oynayan çocuklarla fotoğraf çektirdi. Özel, “Ben ortaokul, lise ve üniversitede hentbol oynadım. Hentbol çok farklı bir spor. Futbolda da fena değilim. Ama tabii çoktandır oynamıyoruz. Maraton koşuyorum 42 km. Başkanımın maratonunu iki kere bitirdim” dedi.

İmamoğlu ise “Biz hentbolda da biriz. Ben de ilkokulda oynadım. Konuşmuştuk Genel Başkanımla. Başkanım Avrasya Maratonu’nda gizli gizli gelip koştu. Bir baktım kalabalığın arasında koşuyordu birkaç sene önce. Bu sene tabii yoğunluktan gelemedi” diye konuştu. Özel, İmamoğlu’na “Bizim maraton vardı aynı gün” diye cevap verdi. Gazetecinin, “Bir halı saha maçında görebilir miyiz sizi” sorusuna; İmamoğlu “Olabilir. Aynı takımda oynarız ama” diye yanıt verdi. (Kısa Dalga)

Kısa Dalga Tv