Tom Cruise, uçaktan atlayarak teşekkür etti: Sinemada görüşürüz

Tom Cruise, uçaktan atlayarak teşekkür etti: Sinemada görüşürüz

Tom Cruise, 1986 yapımı Top Gun filminin 27 Mayıs'ta gösterime giren devam filmi Top Gun Maverick filmini izleyen hayranlarına uçaktan atlayarak teşekkür etti.

Görevimiz Tehlike serisi, Vanilya Gökyüzü, Top Gun filmlerinin ünlü oyuncusu Tom Cruise, Top Gun tarzı teşekkür paylaşımında bulundu. 60 yaşındaki Tom Cruise, 1986 yapımı Top Gun filminin 27 Mayıs'ta gösterime giren devam filmi Top Gun Maverick filmini izleyen hayranlarına uçaktan atlayarak teşekkür etti.

Cumhuriyet'in Unilad'dan aktardığına göre Cruise, hareket eden uçaktan atlamadan önce "Hey millet! İşte güneşli Güney Afrika üzerindeyiz. 'Görevimiz Tehlike: Ölümcül Hesaplaşma' filmelerinin birinci ve ikinci filmlerini çekiyoruz. Sinemalara geldiğiniz için hepinize teşekkür etmeden yılı bitirmek istemedim ve Top Gun'ı desteklediğiniz için teşekkür ederim. İmza Maverick" açıklamasında bulundu.

Ünlü oyuncu havada süzülürken sözlerine şöyle devam etti: "Nerede kalmıştım? Ah, evet. Top Gun'ı desteklediğiniz için teşekkürler. Maverick'i desteklediğiniz ve sizi eğlendirmemize izin verdiğiniz için teşekkür ederim. Bu gerçekten hayatımın en büyük onuru. Evet, çok şanslıyım. Çok sanslı. İrtifam azalıyor, o yüzden işe dönsem iyi olacak. Bu çekimi yapmalıyız. Güvenli ve mutlu bir tatil geçirin. Sinemada görüşürüz."