Cinsellik: Şeytan mı, güzellik mi?

Cinsellik: Şeytan mı, güzellik mi?
Seks, şeytan mı güzellik mi? Ya da şeytanın getirdiği güzellik mi? Veya güzelliğin içindeki şeytan mı? “Hem en çok merak edilen hem de en çok yasaklanan, hem en çok konuşulan hem de aslında hiç konuşulmayan, çok bilindiği iddia edilen ama aslında çok az bilinen, bir yanda övünülen diğer yanda ise aslında çok utanılan bir konu.


Seks, şeytan mı güzellik mi? Ya da şeytanın getirdiği güzellik mi? Veya güzelliğin içindeki şeytan mı? “Hem en çok merak edilen hem de en çok yasaklanan, hem en çok konuşulan hem de aslında hiç konuşulmayan, çok bilindiği iddia edilen ama aslında çok az bilinen, bir yanda övünülen diğer yanda ise aslında çok utanılan bir konu.” Uzmanlar cinselliği böyle tarif ediliyor. 
Kısa Dalga’nın bu podcast serisinde konuşması zor bir konuya, Türkiye’de cinselliğe bakacağız: Nasıl yaşanıyor, yıllar içinde ne değişti, kadın ve erkek cinselliği farklı mı, cinsel mitler neler, evlilik seksi öldürüyor mu? Onlarca zor ve ayıp soru. Araştırdık, konunun uzmanlarıyla ve deneyimlerini paylaşmayı kabul edenlerle konuştuk. Nazan Özcan’ın podcasti

Podcast