SAHTE PEYGAMBERİN GERÇEK SEFAHAT DÜNYASI

SAHTE PEYGAMBERİN GERÇEK SEFAHAT DÜNYASI
Podcast serimizin üçüncü ve son bölümünde Timur Soykan, Özdil’in dubleks evini, yazlığını, WhatsApp yazışmalarını, müritleriyle emojiler ve şarkılar eşliğindeki sohbetleri anlatıyor.

Kısa Dalga Podcast · SAHTE PEYGAMBERİN DUBLEKS EVİ, LÜKS YAZLIĞIGazeteci Timur Soykan,  Kısa Dalga’da “Gerçek Suç” podcast serisine devam ediyor. Badeci Şeyhin Sır Odası  kitabının yazarı Soykan, AKP iktidarında altın dönemini yaşayan “tarikatlarda müritlerin nasıl dolandırıldığını gösteren çok çarpıcı bir dosyayı açıyor. Üç bölümlük podcast serisinde “Allah’ın kendisiyle konuştuğunu söyleyen bir sahte peygamberin tezgahını ve tuzağa düşenlerin hayret verici teslimiyetini” dinleyeceksiniz….

İlk bölümde Şaban Özdil'in İzmit'te nasıl tarikat kurduğunu, müritlerinden para topladığını anlatan Soykan, ikinci bölümde polisin dinlemeler ve takipler sonucunda ortaya çıkardığı tarikat şemasının detaylarını aktarmıştı.

Podcast serimizin üçüncü ve son bölümünde Soykan, Özdil’in dubleks evini, yazlığını, WhatsApp yazışmalarını, müritleriyle emojiler ve şarkılar eşliğindeki sohbetleri anlatıyor.

Tüm bölümler: 

Podcast