Kanal D apar topar yayından alacak. Dizinin final kararı herkesi şaşırttı…

Kanal D apar topar yayından alacak. Dizinin final kararı herkesi şaşırttı…
Kanal D'nin sevilen dizisi "Senden Önce" izleyicilerini üzen bir haberle gündeme geldi. Dizinin erken final kararı alındı ve bu karar pek çok kişiyi şaşırttı.

"Senden Önce" dizisinin erken final yapmasının sebepleri ve bu durumun izleyiciler üzerindeki etkileri merak konusu oldu. "Senden Önce" dizisinin erken final yapmasının izleyiciler üzerindeki etkisi oldukça büyük olacak gibi görünüyor. Dizinin sevenleri, karakterlerin hikayelerinin hızlı bir şekilde sonlanacak olmasına üzülürken, final bölümlerinin nasıl bir sonla biteceği de merakla bekleniyor.

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Senden Önce dizisi reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamadı. Kadrosunda Alp Navruz, Sinem Ünsal, Nilperi Şahinkaya, Tansel Öngel, Uğur Uzunel, Uğur Biçer ve Altan Erkekli başrolünde yer aldığı Senden Önce dizisi için alınan final kararı herkesi çok şaşırttı.

senden-once-final-mi-senden-once-bitiyor-mu-16892470-7926-amp.webp

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, 2. bölümü yayınlanan dizi istenilen reyting rakamlarına ulaşamadığı için 3. bölümde ekran macerasını noktalayacak.

SENDEN ÖNCE DİZİSİNİN KONUSU NE?


Senden Önce' adlı televizyon dizisinde Hakan, Türkiye'nin en büyük inşaat firmalarından birinin sahibidir. Ancak, altı ay önce evlendiği eşi Merve ile son zamanlarda bazı sorunlar yaşamaya başlamıştır. Bu karmaşık dönemde, Hakan'ın hayatına Sahra adında bir kadın girer. Sahra'nın hayatlarına girişi, Merve ve Hakan'ın birbirlerine olan sevgilerini, sırlarını ve sadakatlerini sorgulamalarına neden olur.

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Merkezi

Yaşam