'Ekmek' sözleri nedeniyle tutuklanan Cihan Kolivar'ın oğlu: Kendisi de gülerek karşılıyor

'Ekmek' sözleri nedeniyle tutuklanan Cihan Kolivar'ın oğlu: Kendisi de gülerek karşılıyor
Televizyon programında ekmekle ilgili sözleri nedeniyle tutuklanan Ekmek Üreticileri Sendikası Başkanı Cihan Kolivar'ın oğlu Kerem Kolivar, "Herkes tek bir şey düşünecek söyleyecek. Varsa öyle bir ülke oraya gideceğiz.Babam gayet iyi morali de iyi. Kendisi de gülerek karşılıyor. Gülüyoruz yapacak bir şey yok. Kimse ağlamıyor herkes gülüyor artık" dedi.

Ekmek Üreticileri Sendikası Başkanı Cihan Kolivar, "Ekmek aptal toplumların temel gıda maddesidir. Bizim toplum ekmek ile doyduğu için başında 20 senedir böyle yöneticiler duruyor” sözlerinin ardından gözaltına alınıp tutuklanmıştı.

Kolivar'ın avukatı "Cumhurbaşkanına hakaret" iddiasıyla tutuklanan müvekkili için itiraz yollarını kullanacaklarını belirtirken oğlu Kerem Kolivar ise şunları söyledi:

“Kin ve nefret suçlamalarıyla adliyeye çağırıp, hiçbir şey bulamadım bari kendime bir hakaret uydurayım diyorsanız şu binaya gerek yok. Yazın bize şu kadar ceza yedin benim kararım bu diye. Mail atın. Kimse de yorulmasın. Herkes tek bir şey düşünecek söyleyecek. Varsa öyle bir ülke oraya gideceğiz." />

Babam gayet iyi morali de iyi. Kendisi de gülerek karışıyor. Gülüyoruz yapacak bir şey yok. Kimse ağlamıyor herkes gülüyor artık.”

Gündem